מעקות נירוסטה

מעקה נירוסטה –  ייחודי, נעים למגע וקלאסי בכל חדר וחצר

אחד מהחומרים הייחודיים ביותר המשמש בעיצוב פנים הוא הנירוסטה. זוהי פלדת אל-חלד המעשירה כל חדר במראה קלאסי, נעימה במיוחד למגע ובנוסף מספקת יציבות שקשה להתחרות בה. כשזה מגיע למעקות, היתרונות הרבים של הנירוסטה הופכים אותו לבחירה מועדפת על אנשים רבים, בין היתר, בגלל שהיא פשוט בחירה עיצובית מעולה, עמידה ובטיחותית ומתאימה לכל תקציב.

הפלדה, החברה טובה של הבית

מעקות נירוסטה הם דרך מעולה להפוך חדר או משרד סטנדרטיים לייחודיים ומלאי אישיות. השימוש במעקות נירוסטה מוסיף יופי לפטיו, למרפסת ולמדרגות בפנים ומחוץ לבית. הם אלגנטיים למראה ונעימים למגע, ומספקים יציבות רבה. השימושים במעקות נירוסטה מגוונים, ובין היתר משתמשים בהם להשלמת מראה ובטיחות המדרגות, כדי לתחום משטחים מחוץ לבית או עבור מרפסת פנימית או חיצונית. נירוסטה (או פלדת אל-חלד) היא חומר עמיד במיוחד ונחשבת לאחד החומרים החזקים לשימוש בעיצוב פנים או חוץ. מעקות העשויים מנירוסטה נשמרים ועמידים לטווח ארוך ולכן ניתן לסמוך עליהם עבור כל שימוש. הם עמידים לחלודה וקורוזיה ולכן מתאימים גם להתקנה מחוץ לבית.

מעבר לחוזק הרב של החומר והבטיחות שהוא מאפשר, מעקה הנירוסטה הוא גם בחירה עיצובית מעולה. במעבר קל של מטלית החומר מקבל זוהר ומנצנץ בשמש. מעקות הנירוסטה מספקים הגנה עבור בני הבית או העובדים במשרד, אך המראה המתוחכם שלהם משתלב היטב בכל עיצוב, כך שגם יש יותר ביטחון בבית או במשרד וגם העין נהנית. מעקות הנירוסטה מוסיפים ערך עיצובי ואטרקטיביות לעיצוב פנים וחוץ.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

היופי שבשוני במעקות פלדת אל חלד

מעקות נירוסטה הם קלים ונוחים להתקנה, ויכולים לעמוד בזכות עצמם או להיות מוצמדים לקיר. היתרונות שהם מציעים הופכים אותם לבחירה פופולארית ביותר: יופי, אלגנטיות, בטיחות ותחזוקה קלה. תחזוקה היא אחד הדברים שאנשים לוקחים בחשבון כאשר הם מתקינים מעקות בביתם, מכיוון שאלה אמורים להחזיק לטווח ארוך. וזהו אחד היתרונות המשמעותיים של נירוסטה: זהו חומר אשר נשמר עמיד ומצריך תחזוקה קלה בלבד לאורך השנים. אחד ההיבטים שחשוב ביותר להתמקד בהם הוא עמידות וחוזק החומר שיבטיח בטיחות. נירוסטה היא אחד מהחומרים העמידים ביותר ולכן הוא משמש לצרכים כמו מעקות. נירוסטה הוא אחד החומרים הנחשבים ביותר לבנייה גם כשזה מגיע לעלות מול תועלת. מעבר להתקנה הראשונית, הנחשבת לזולה יחסית, העמידות הרבה של החומר משמעותה שלא יהיה צורך בהשקעה נוספת במהלך השנים. זהו חומר העומד בפני פגעי הזמן ועמיד בפני חורפים גשומים וקיצים שמשיים וחמים במיוחד.