גדרות אלומיניום איתן המעקות

הצורך בתיחום אזורים חיצוניים חשופים קיים באתרים רבים – פרטיים וציבוריים. כך, לגבי חצרות וגינות, מרפסות, טיילות הנמתחות מעל מצוקי ים ומצוקים אחרים  ולגבי מקומות אחרים. קיימים מספר חומרים בהם משתמשים למטרות אלו. הבולטים ביניהם הם העץ, הברזל והאלומיניום. מבין כל אלו, האלומיניום נחשב לאחד הנפוצים בזכות תכונותיו המתאימות לשימוש בסביבה חיצונית. הוא נחשב למתכת חזקה אך קלה העמידה למים וללחות. היא איננה מחלידה וניתן לקבל אותה בצבעים מגוונים שחלקם נאים ומיוחדים. החומר משתלב היטב עם סוגי חומרים הקיימים בטבע ואשר נעשה בהם שימוש גם במבנים. ובין היתר: זכוכית, עץ, פלסטיק, אבן לסוגיה, קרמיקה וכדומה. המוצרים הסופיים המיוצרים ממנו הינם בעלי מראה יוקרתי, נקי ומעוצב

כך, ניתן לראות גדרות אלומיניום צבעוניות התוחמות גינה וחצר, לאורך טיילות ועוד. פרגולות אלומיניום על מרפסות, לצד בריכות וכדומה. מעקות זכוכית על מרפסות במגדלי דירות ומשרדים, לאורך מרפסות שמש ועוד. רבים מהמעקות עשויים מפרופילים הצבועים בצבע לבן, אפור או כסף והשילוב של צבעים אלו עם זכוכית נראה נהדר ויוקרתי מכל זווית. מעקות העשויים מאלומיניום נחשבים לחזקים מאוד והזכוכית מאפשרת לצפות בנוף מכל גובה כולל בעת ישיבה או רביצה על מיטת שיזוף. הן האלומיניום והן הזכוכית קלים לתחזוקה וניקוי ואין צורך לטפל בהם באופן מסיבי וקבוע כמו במעקות עץ אותם צריך לשמן ולצבוע מעת לעת. את הזכוכית ניתן לנקות עם מים וסבון באמצעות מטליות מיוחדות או על ידי מגבי גומי מיוחדים.

גדרות אלומיניום עשויות מפרופילים חזקים. עובי הפרופילים מומלץ עבורן ועבור פרגולות תקניות הינו בין 1.5 מ"מ ל 2.5 מ"מ. גדרות אלו יחזיקו מעמד זמן רב ללא בלאי. הקמת הגדרות מתבצעת על ידי בניית יסודות מבוטנים בתוך האדמה המספקים להן את היציבות והחוזק הנדרשים. במקרים רבים וכאשר מבקשים סגירת כל החצר, תסתיימנה הגדרות בשערים מתאימים. ניתן לבחור בדגמים שונים של גדרות. יש עם פרופילים רחבים המסוגלים להסתיר את הנעשה בגינה מעין חיצונית, יש אווריריים יותר המקנים למקום מראה ייחודי ויוקרתי,  יש המותירים מרווחים זעירים המאפשרים הצצה אל הסביבה החיצונית ועוד. 

כמובן, שניתן לשלב בגדרות אלמנטים נוספים העשויים זכוכית ועץ המוסיפים עניין וייחוד לגדר. החברה תספק לכל לקוח מגוון אפשרויות עיצוב שמתוכו הוא יבחר את המתאים לצרכיו ולטעמו. ניתן לתכנן מתחם בית מעוצב המבוסס על מוצרים מאלומיניום בגוונים זהים או קרובים. גדר תוחמת, פרגולה רגילה או חשמלית תלויה או על עמודים, מעקות זכוכית במפלסים עליונים של הבית וכדומה. כל המראה הכללי יספק תחושת אחידות לצד יוקרתיות. מעצבי בתים וארכיטקטים בעלי שם אוהבים להשתמש בחומרים אלו לעיצוב בתים ומבנים. הם קשורים עם בעלי מקצוע בתחום אשר מכירים את הדרישות המחמירות ואף בודקים את עבודתם.  

ייצור פרופילי אלומיניום נעשה על ידי מפעלים בעלי תשתית מתאימה. צביעתו נעשית בדרך מיוחדת בתוך תנורים מיוחדים ובחום גבוה. במהלך הצביעה משתמשים בחשמל סטאטי, באבקות צבע מיוחדות ובחומרים נוספים. החומר והצבע נדבקים היטב למתכת, ומשום כך, הצבע עמיד מאוד לאורך זמן. ניתן לקבל גדרות, מעקות פרגולות, ריהוט גן  ועוד מאלומיניום בצבעים מגוונים כולל בצבעים דמויי עץ. כך, ניתן לשוות למבנה מראה יוקרתי ונקי, מראה עליז ופורח, מראה אוורירי ועוד. האלומיניום עצמו מאפשר לכל בעל מבנה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב ומראה ותכונות זאת אך מוסיפות לייחוד שלו. מומלץ לקבל שירות מחברות אשר מתקינות את הפריטים הללו בצורה מקצועית, נכונה ובטוחה ובמחירים נוחים. כל לקוח יבחר בהתאם לצרכיו, טעמו, רצונותיו ויכולותיו הכספיות.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2