חיפויי זכוכית לחדרי אמבטיה

הספא החדש שלכם

מתי בפעם האחרונה התקלחתם בתוך אווירה קלאסית ואוורירית של ספא? חיפויי זכוכית מגנים על כל סוג של משטח, החל מחלונות חיצוניים ועד לארונות האמבטיה, והופכים אותם לעמידים למים, אסתטיים ומעוצבים באופן חדשני, מקורי ומושלם.

עיצוב ברמה אחת מעל חדרי אמבטיות רגילים

חיפוי זכוכית הוא חומר המאפשר יצירתיות רבה, ובחדר האמבטיה הוא בא לידי ביטוי באופן מושלם: על האריחים, ארונות האמבט, החלונות והידיות תוכלו להתקין חיפויי זכוכית מעניינים, שובי עין ונעימים למגע. משחק עם צבעים וטקסטורות מאפשר לחלל להפוך לחדר מרגש לעין ונעים לשהייה. חלונות המקלחת לא חייבים להיות פונקציונאליים: חיפויי הזכוכית יוסיפו להם צבע, יעלו את רמת הפרטיות אך יאפשרו לשמש לצבוע את חדר האמבטיה בצבעים חדשים ומרגשים. ארונות האמבטיה יכולים להשתדרג עם חיפויי זכוכית צבעוניים, ואפילו האריחים יכולים לקבל טאץ׳ אסתטי מיוחד ולהעניק לחדר עניין ואווירה השובים את הלב והופכים את החלל לשובבי ומפנק. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לשדרג את חדר האמבטיה זה לבחור אילו חלקים ברצונכם לחפות, ואנחנו נעזור לכם להחליט על עיצוב קלאסי, חדשני ומושלם עבורכם.

לא עוד חיידקים במקלחונים

התעשייה אשר מאמצת את חיפויי הזכוכית באופן הפופולרי ביותר היא תעשיית המקלחונים הסגורים. הסיבה המיוחדת לתופעה זו היא שמקלחון טיפוסי סופג חשיפה רבה למים קשים ושמני גוף בכל יום, מה שהופך אותו ליותר מועד לכתמים מאשר כל שאר משטחי הזכוכית.

מקדמי חיפויי הזכוכית מסכימים, שאחד היתרונות המשמעותי בשימוש בחיפוי הזכוכית הוא, שהצורך לתחזק ולנקות את קירות המקלחון כדי לשמור על היופי והאסתטיקה שלו מופחת בצורה משמעותית. חיפוי זכוכית יוצר גם שכבת היגיינה יעילה יותר, מכיוון שעובש, והמים שהוא זקוק להם כדי להתפתח, אינם יכולים להצמד לחיפוי הזכוכית ונשטפים ממנו. עובדה זו תורמת גם לחיסכון במים והופכת את חיפוי הזכוכית לידידותי לסביבה. מקלחונים מחופים זקוקים לניקיון בתדירות נמוכה יותר. כתוצאה מכך, כימיקלים מעטים יותר נשטפים לביוב אשר מוביל בסופו של דבר לנחלים ולאוקיינוסים.

זכוכית שאינה מתוחזקת כיאות מובילה לספיגת פסולת מינרלית ושאריות סבון, כך שנעשה יותר ויותר קשה לנקות את המשטח לאורך זמן. מקלחוני זכוכית מועדים לשאריות מינרלים מהמים, השמפו, הסבונים ושומני הגוף, והשימוש בחומרי ניקיון אגרסיביים גורמים לזכוכית לאבד מהברק שלה ולפתח כתמים שאינם ניתנים להסרה. כאן חיפוי זכוכית נכנס לתמונה: חיפוי זכוכית למקלחת הוא ציפוי זכוכית דק ושקוף אשר מוצמד באופן מושלם למשטח ואינו משאיר עקבות. הוא מהווה הגנה ודוחה מים וכתמים מבוססי שמן. והחיידקים? הולכים להתפתח במקום אחר.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2