מעקות שתולים

מעקה שתול, אסתטיקה מרחפת

לפעמים, אנחנו רוצים שהמעקה שלנו ירגיש פחות כמו מעקה ויותר כמו חלק מהבית, הפטיו או המרפסת. כאן, מעקה שתול נכנס למשחק. מעקה שתול הינו מעקה אשר, בשונה ממעקות אחרים המוחזקים על ידי מבנים חיצוניים, אינו תלוי בדבר אלא שתול בבטון ועומד באופן עצמאי ומהפנט בחלל. סוג כזה של עיצוב מעקה יוצר תחושה מרחפת, חלומית ומינימליסטית, ומאפשרת לנו להנות מהנוף כאילו לא היה מעקה כלל, כל זאת בזמן שהמעקה שומר על ביטחון מירבי, עשוי מחומרים מעולים ונטוע היטב בסביבה שבה הוא נמצא.

הראש בעננים, הרגליים באדמה

אם יצא לכם לעמוד ליד מעקה שתול, אתם וודאי מכירים את התחושה המרחפת ואת האסתטיקה המיוחדת והנעימה שהתקנה זו מייצרת. מעקה שתול מעניק תחושה מיוחדת המשרה אווירה פתוחה במרפסת, בפטיו או מסביב לבריכה ולכן זהו סוג מעקה אהוב ופופולארי במיוחד. הוא מאפשר מעבר מקסימלית של אור ונותן לנו תחושה חופשית ובטוחה. המינימליזם של מעקה שתול מאפשר לו להשתלב כחלק מהנוף בבית או בחוץ, אך עדיין לא מתפשר על היציבות והעמידות ומונע, כמו שאר המעקות, נפילה וסיכונים אחרים. יציקה ישירה לתוך הבטון מאפשרת את השילוב הייחודי של יציבות ומינימליזם. המראה נקי וחלומי, מבלי להתאמץ על ייחודיות העיצוב. אם בכל זאת חשקה נפשכם בביטחון נוסף, ניתן להוסיף למעקה ידיות אשר יחזקו את תחושת היציבות ויספקו עיצוב מעניין המושך את העין. המעקה השתול מאפשר לתכונות העדינות של הזכוכית להתבלט בצורה המחמיאה לה ביותר, ועובד גם עם אלומיניום ונירוסטה בשילובים מעניינים עם זכוכית. בעבר, הטכנולוגיה לא אפשרה ייצוב מעקים בתוך בטון, מכיוון שלא היו דרכים חזקות מספיק לייצב את המעקה. כיום, בעידן המודרני, עוגנים מיוחדים אשר נתפסים היטב בבטון מאפשרים לכל סוג של מעקה להיות מעוגן עליהם בביטחון מירבי. עוגנים אלה מתחברים למעקות באחיזה מיוחדת, ויוצרים יציבות מוחלטת והגנה מירבית. גם כאן מתאפשרים שילובים מיוחדים של צורות וחומרים, כך שאתם יכולים לבחור כמה מיוחד ומותאם אישית אתם רוצים את העיצוב שלכם.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

קידמת הטכנולוגיה בתחום המעקות

מעקות שתולים הם טכנולוגיה חדישה יחסית, ומתאימה לעיצובים מיוחדים בבית ובחוץ. כשאתם מתקינים מעקות שתולים אתם רוצים לוודא שהחומרים חזקים דיים ומסוגלים לעמוד בזכות עצמם כשהם מחוברים לבטון. איתן המעקות בע״מ מתמחים באיתור החוזק הרצוי לכל חומר המותקן במעקה שתול, על פי העיצוב המיוחד, ומוודאים שהאסתטיקה המיוחדת בטיחות לא מתפשרת. בפנים הבית, מעקה שתול יוצר נראות ושקיפות מקסימליים. כאשר יורדים במדרגות, התחושה היא שהמעקה הוא חלק מהבית, אך עומד בפני עצמו בצורה המחמיאה והמדויקת ביותר לחלל. מעקה שתול מתאים גם למדרגות מתעקלות, לפטיו בצורות מיוחדות ולמרפסות בבניינים גבוהים. רוצים להרגיש על גג העולם? זהו המעקה בשבילכם.