חלונות אלומיניום איתן המעקות

בעת עיצוב בית אמורים המעצבים והארכיטקטים לבחור, בין היתר, בחומרים מהם מורכבים החלונות, הדלתות ומעקות הזכוכית. במרבית המקרים, הבחירה היא בחלונות העשויים מאלומיניום ויש לכך סיבות ברורות. האלומיניום נחשב למתכת חזקה וקלה העמידה למים ולחות. קל לעבד אותה וניתן לצבוע אותה במגוון צבעים. בנוסף, ניתן להגיע לדרגת אטימה מושלמת בחלונות עצמם, וגבוהה בחלונות הנעים על מסילות ובחלונות הכנף. איטום מעולה מפריד היטב בין תוך הבית לסביבתו החיצונית. בגלל כל התכונות הללו, ואחרות נוספות, היא אידיאלית למטרות אלו. חלונות אלומיניום מגיעים במגוון עיצובים. יש חלונות בלגיים העשויים מפרופילים מיוחדים המאפשרים גמישות תוך כדי יצירת חלוקה פנימית של חלקים קבועים וזזים. אלו מגיעים, לרוב, בצבעים מגורענים כהים היוצרים את המראה הכפרי "ברזלי" הרצוי בבתים הממוקמים במרחבים הכפריים.

בחירת החלון המתאים לכל חדר וחלל בבית נעשית על פי שיקולים של צורת החדר, צורך, טעם אישי ורצון. בסלון הנשקף אל נוף הגינה או נוף חיצוני אחר ייבחר חלון גדול המאפשר כניסת אור ואוויר רבים. כאן ניתן לבחור בחלון הזזה או כנף. בחדרי ילדים עדיף חלון הזזה שנפתח רק בחציו ומאפשר אוורור יעיל של החדר. במטבח רצוי חלון קטן יותר וכן הלאה. ניתן לבחור בחלון הנפתח לשני מצבים, חלקי לאוורור, ומלא, לצורך ניקוי והחדרת אוויר רבה יותר. ניתן למצוא עיצובים בקווים נקיים כאשר המסילות שקועות בתוך הקירות.

לחלונות יש נספחים שונים הכוללים פתרונות הצללה ורשתות. ניתן למצוא תריסים חשמליים המותאמים לגודל הפתח. יש אחרים ששלביהן מעץ, מאלומיניום ומחומרים אחרים. רשתות חיוניות באזורים כפריים, ובעצם, גם בתוך העיר כי בכל מקום יש חרקים ומעופפים אחרים. קיימים פתרונות בטיחות ואבטחה שונים וכל מתקין יכול להמליץ על אלו הטובים ביותר. בחדרי ילדים מומלץ על חלונות הנפתחים אנכית מלמעלה כלפי מטה. בנוסף, קיימים אביזרי בטיחות המונעים פתיחה מרבית של החלון וכל הורה יכול להגביל את הפתח על פי רצונו. יש חלונות הנפתחים על צירים ומאפשרים ניקוי חיצוני מבלי להסתכן. גם למערכות תריסים חשמליים יש חיישני התרעה מודרניים. פתרונות אלו זולים, יחסית, וכדאי להתקינם למען הבטיחות.

ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות אלומיניום. יש מרובעים, מלבניים, עגולים ועוד. הם יגיעו בגדלים שונים בהתאם לחדר, לטעם ועם צבעים מגוונים. יש צבעים חזקים המתאימים לחלונות בלגיים ורכים המתאימים לעיצובים קלסיים. אבל אלו רק המלצות וכל אחד יבחר על פי טעמו האישי. תהליך ייצור החלונות הינו מסודר ומורכב. הוא מתחיל בתכנון הבית ובהגשת תכנית אלומיניום. יש צורך להזמין את החברה המתקינה כדי להציג בפניה את התכנית ואת המבנה. המתקינים ייקחו מידות שעל פיהן יכינו את החלונות המוזמנים. לאחר עבודות הכנה בבית המלאכה אשר במהלכן מייצרים את החלונות, חותכים פרופילים מתאימים למידות הנכונות ועוד, יגיע מועד ההתקנה. צוות עובדים יבצע את העבודה ביום אחד או יותר בהתאם לנפח העבודה.

מתקינים מומחים מקפידים על התקנה איכותית ועל גימור מושלם. ההדגשים יהיו על חיבור מושלם, שמירה על הצבע המקורי ללא שריטות, איטום מרבי, תנועה חלקה על מסילות, תנועה חלקה על צירים ועוד. במידה ויתבקשו יספקו גם את מערכות התריסים והרשתות. בחירת המתקינים נעשית על פי המלצות של לקוחות, ביקור במבנים בהם הם התקינו חלונות אלומיניום, זמינות, וכמובן מחירים. מדובר בהשקעה כספית יקרה, יחסית בגלל חומרי הגלם ושעות העבודה הרבות, וכדאי שהמוצר הסופי יהיה איכותי ויתאים לצרכי הבית. איתן המעקות היא חברה מקצועית המספקת שירותים באזורים שונים בארץ. היא בעלת מוניטין גבוה הנובע מידע רב וניסיון מצטבר בתחום.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2