חיפויי זכוכית למטבחים

בית הזכוכית – המטבח הסקסי שלא מתלכלך

מאחורי התנור, כרקע לשיש או לשולחן האוכל, חיפויי זכוכית למטבח מביאים איתם חיים, צבעוניות והגנה למשטחים. כאשר משתמשים בחיפוי זכוכית, אפשרויות עיצוב רבות ומעניינות נפתחות: משטחים בצבעים אחידים הם שובבים ויכולים להוסיף חיות רבה למטבח, דוגמאות חוזרות מוסיפות קלאסיות ונועם, ותאורה צבעונית דרך חיפוי זכוכית שקוף יוצרת סיפור, תוחמת אזורים בצורה מעניינת ומוסיפה אור במטבח.

מחדשים את המטבח, מוסיפים אור ודוחים לכלוך

מי אמר שבישול אמור להתרחש בסביבה משעממת? אנו נוטים לבלות במטבח הרבה מהזמן הפנוי שלנו, אך לעיתים, כשזה מגיע לבישול, אנו נוטים פחות לחשוב על עיצוב ויותר על פרקטיות. הסיבה היא, בין היתר, שבישול יוצר בלגן ולכלוך, ואנו חושבים על משטחים שיהיה קל לטפל בהם ולנקות. אך השיש הלבן או משטח הנירוסטה מאבדים מחיותם ומצבעם המקורי עם הזמן והניקוי. מבחינה זו ועוד הרבה בחינות אחרות, חיפוי זכוכית, אשר מותקן על השיש או משטחים אחרים במטבח, תופס שתי ציפורים במכה אחת: זהו משטח קל לניקוי ששומר על יופיו לאורך זמן, וגם מעניק אסתטיקה ומאפשר משחק רב עם צבעים ודוגמאות. חיפויי הזכוכית ממלאים כל משטח במטבח בחיות ובצבע שאינם דוהים, קלים לניקוי ואפשר להרחיק מהם בקלות גם את הכתמים הקשים ביותר. ובואו נודה בזה: המטבח הוא מקום שנוטה להתלכלך. שיש, גרניט וחומרים מסוג זה הם משטחים שנוטים להישרט ולהתמלא בכתמים עם הזמן. חיפוי הזכוכית מספק שכבה קבועה של הגנה שהרבה יותר קשה לשרוט ודוחה כתמים. יתרון נוסף בחיפוי זכוכית הוא, שבמידה ואתם אוהבים את המטבח כפי שהוא אך חוששים שהמשטחים ידהו ויישרטו עם הזמן, חיפוי זכוכית שקוף יאפשר לכם להנות מהעיצוב שבחרתם ומנוחות בבישול ובאכילה, כך שלא תצטרכו לדאוג כל הזמן לשלום המשטח.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

משטח זכוכית על כל דבר שתחפצו

על השיש, ארונות המטבח, ידיות וכיורים, חיפויי זכוכית הם חומר שאפשר להוסיף אותו על כל דבר, מהסיבה הפשוטה שהוא שקוף ונעים למגע. אם ארון המטבח שלכם דוהה ואתם רוצים לחדש אותו, חיפוי הזכוכית מציע עולם שלם של עיצוב חדשני, נקי ומרגש. אם הכיור שלכם נסדק או הקיר מעל השיש מלא חריצים וכתמים, חיפוי הזכוכית ידאג גם לחדש וגם לרגש, ולהבא תצטרכו לדאוג הרבה פחות כשאתם מבשלים ואוכלים בסביבתו.

חיפויי הזכוכית של איתן המעקות בע״מ עשויים מזכוכית משובחת וחסינה, מציעים מבחר בעיצובים מבריקים ויצירתיים, ומותקנים באופן הבטוח והמקצועי ביותר.