מחיצות זכוכית מתקפלות

כל הדרכים מובילות אל האור

אין קסם שמשתווה לזה הנוצר ממחיצות זכוכית מתקפלות. זוהי דרך נועזת ומיוחדת לעצב את חלל הבית או המשרד, ולרענן את הסטייל הרגיל הנוצר בהתקנה של קירות ודלתות רגילים. מחיצות זכוכית מתקפלות, הניתנות להזזה ולהתאמה, יוצרות חללים חדשניים, קסומים ויעילים. בעזרת מחיצות זכוכית מתקפלות, אנחנו יכולים לחלק את החללים והחדרים על פי הצרכים המשתנים, כל יום מחדש.

יצירתי, חדשני וחוסך במקום

הבתים והמשרדים של היום הופכים להיות יותר ויותר פתוחים ומלאי אור ואוויר. פעם, קירות היו הסטנדרט. לאחר שגילו את האפשרות להשתמש בזכוכית, מחיצות זכוכית הפכו להיות דרך פופולארית לפתוח את החלל ועדיין לשמור על חלוקה פנימית, לשדרג את העיצוב ולענות על צרכי הדיירים או העובדים. מחיצות זכוכית מתקפלות לוקחות את החלוקה הפנימית הפתוחה שלב אחד קדימה: הן מעניקות אפשרות לשליטה מירבית בחלל, ונותנת לנו את החופש להחליט כיצד אנחנו רוצים שהיום שלנו ייראה. עיצוב מחיצות הזכוכית המתקפלות מהפנט ומושך את העין, כמו ארמון קריסטל שבמגע קסם הופך לקיר נעלם. הקלות בה ניתן לפתוח ולסגור את המחיצות הופכת אותן לידידותיות ליום -יום שלנו. אין צורך להתקין ולחבר, לבנות ולפרק. מחיצות זכוכית מתקפלות פשוטות וקלות להזזה.

מחיצות זכוכית מתקפלות הן גמישות לשימוש בצורה יוצרת דופן. תוכלו לסגור ולפתוח את המחיצות בדיוק ברוחב המתאים לכם, בהזזת יד פשוטה. הלוחות הייחודיים מחליקים בקלות פנימה והחוצה, ימינה ושמאלה. ואפילו כאשר הן סגורות, מחיצות הזכוכית יוצרות תחושה של חופש, ומשקפות את הנוף מבפנים ומבחוץ. הן מתאימות לבית, למשרד ולגינה ולכל מקום בו יש צורך לתחום אזור ולהשאיר את האור והנוף פתוחים מבלי לחסום את החלל.

מחיצות זכוכית מתקפלות מאפשרות גם משחק עם האקוסטיקה: אתם מחליטים כמה אתם רוצים לסגור את החלל ולהרחיק רעשים, וכמה אתם רוצים לשמור על מעבר אוויר בין החללים. מחיצות זכוכית מתקפלות הן מודולריות במיוחד, והופכות את החלל לדינמי ומשתנה על פי הצרכים השונים שלכם, תוך שמירה על אסתטיקה ועיצוב עילאיים.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

המשרד המזמין ביותר

פעם, עובדים היו מתחבאים מאחורי קירות, מה שהפך את עבודת הצוות והתקשורת המשרדית למסובכות יותר. מחיצות זכוכית הפכו את המשרד לסביבה חדשה שפותחת את החלל וגורמת לאנשים להתחבר אחד עם השני. העיצוב יפהפה, והופך את השהייה במשרד ליצירתית וכיפית יותר בכל יום.

מחיצות זכוכית מתקפלות הן דרך אידיאלית לחלק את החלל ואת החדרים וגם לחסוך במקום. הן מספקות את כל מה שמחיצות זכוכית רגילות עושות, כלומר, עיצוב יפהפה, מעבר אור ללא הפרעה, אטימה לרעשים ויצירת פרטיות, ובנוסף, הן עוזרות לחסוך במקום. המשמעות היא, שאם ברצונכם שחלל מסויים יהיה פתוח בחלק מהזמן ובשאר הזמן ישמש כחדר ישיבות, מחיצות זכוכית מתקפלות יאפשרו לכם את זה. מחיצת זכוכית משדרת מסר של פתיחות וכנות. אם אתם מחפשים דרך לבנות צוות של עובדים או שברצונכם ליצור אמון עם הלקוחות, מחיצות זכוכית הן הדרך בשבילכם לענות על כל הצרכים של המשרד המתחדש.

מחיצות זכוכית מתקפלות הן בעלות עיצוב חדשני מובהק, המשדר את המסר כי החברה עם הפנים לעתיד. אפילו אם מסרים אלה הם תת-מודעים, הם עוזרים לנו להעביר את המסר הנכון בלי להתאמץ על העיצוב.

כאשר מעצבים משרד, חשוב לוודא כי חומרי הבנייה יעמדו במבחן הזמן. זכוכית היא עמידה ביותר, ולעולם לא יוצאת מהאופנה.