מעקות זכוכית

יצירות של יופי ואור עם בטיחות מוחלטת

השימוש בזכוכית כחומר בנייה אינטגרלי בבית הופך להיות יותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות, בגלל איכות השקיפות אשר הופכת כל עיצוב למהפנט, מואר ומושך את העין. השימוש בזכוכית יצא מתחום הדלתות והחלונות והתפשט לרהיטים וחפצי נוי וגם כחלקים פונקציונאליים מעיצוב הבית עצמו. אחת האיכויות המשוייכות לזכוכית היא השבריריות שלה,  שכל ילד לומד על בשרו, פשוטו כמשמעו, להיזהר ממנה. אז איך הזכוכית השברירית והעדינה יכולה להיות בטוחה לשימוש ועיצוב בבית? באיתן המעקות בע״מ, אנחנו שמים דגש על שימוש בזכוכית הבטוחה ביותר, ומעניקים ללקוחות שלנו שקט נפשי, כך שבמידה והם מחליטים לבחור מעקה זכוכית, הם יודעים שזוהי בחירה בטוחה לחלוטין.

כדי שנבין את ההבדל בין הזכוכיות השונות ואיך כל זה קשור לביטחון, בואו נכיר את סוגי הזכוכיות השונים אשר עושים בהם שימוש בעיצוב הבית.

סוגי מעקות זכוכית

  • מעקות שתולים
  • מעקות זכוכית מעוגלות
  • מעקות זכוכית למדרגות
  • מעקות זכוכית לבריכות
  • מעקות זכוכית למרפסות

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

זכוכית מחוסמת

זכוכית אשר עושים בה שימוש בחדרי מדרגות, מכוניות ואפילו במכשירי טלפון ניידים היא זכוכית מחוסמת, סוג זכוכית שהוא בטוח יותר מזכוכית רגילה. תהליך הייצור כולל חימום הזכוכית לטמפרטורה גבוהה מאוד, ואז קירור מהיר של אחד הצדדים, כאשר הצד השני מתקרר יותר באטיות. תהליך קירור זה גורם לאחד הצדדים להתכווץ ולשני להתרחב, ואז נוצר לחץ אשר מעניק לזכוכית את החוזק שלה. תהליך זה גם גורם לזכוכית להתפרק, במקרה של פיצוץ, לחלקים קטנים ולא לרסיסים מסוכנים. הזכוכית עמידה יותר ומסוגלת להתעקל לפני שהיא מתפרקת. לעיתים קרובות עושים שימוש בזכוכית זו בחלונות גדולים, מכיוון שהיא יותר עמידה בפני רוחות. היא מספקת ביטחון רב בתוך הבית, ולכן עושים בה שימוש גם בדלתות מקלחונים וחלונות חדר השינה. וגם העלות משחקת תפקיד: זכוכית זו זולה יותר מזכוכית טריפלקס ולכן אפשר לעשות בה שימוש רב ומגוון מבלי לחשוש מהתקציב.

זכוכית טריפלקס

כאשר אנו מתקינים מעקה זכוכית בעל זכוכית עומדת אנו משתמשים בזכוכית טריפלקס שהיא חזקה אף יותר. זכוכית טריפלקס מורכבת מלפחות שתי שכבות של זכוכית, וביניהן שכבה של חומר מיוחד. הזכוכית החיצונית מודבקת לשכבה הפנימית, כך שגם במקרה ותתפוצץ, היא לא תתנפץ על הרצפה אלא תישאר מחוברת ותיצור ״קורי עכביש״.

הבטיחות והחוזק של זכוכית טריפלקס מעניקים לנו את החופש ליצור יצירות ארכיטקטורה מופלאות, כאשר החומר העיקרי הוא הזכוכית, אשר מפזרת אור על אזור שעם כל חומר אחר היה נשאר בחשיכה. כמעט תמיד, תמצאו זכוכית טריפלקס כשהיא פונה אל השמיים, מכיוון שביכולתה לסנן קרינה אולטרה סגולה, וגם לסנן רעשים.

זכוכית טריפלקס מחוסמת

אם חשבתם שזכוכית טריפלקס היא החזקה ביותר, נכונה לכם הפתעה: גם טריפלקס, גם מחוסמת. קבלו את זכוכית הטריפלקס המחוסמת. זוהי זכוכית, אשר כמו זכוכית הטריפלקס, עשויה משלוש שכבות, אך בנוסף לחוזק שנוצר מהצמדת שכבות הזכוכית אחת לשנייה, נוצר חיזוק נוסף משימוש בזכוכית מחוסמת. זכוכית טריפלקס מחוסמת מתאימה להתקנה במקומות שבהם הזכוכית המחוסמת או זכוכית הטריפלקס זקוקות לחיזוק נוסף, מכיוון שהבטיחות שהיא מאפשרת מגנה גם באזורים הפתוחים והפגיעים ביותר.

אם אתם מתלבטים בין סוגי הזכוכיות השונות ומה מתאים לכל אזור בבית, איתן המעקות בע״מ כאן כדי לסייע לכם עם הבחירה הנכונה, האסתטית והבטוחה ביותר לכל אזור בבית, במשרד או בגינה, כך שגם תהנו מהיופי של הזכוכית וגם מהבטיחות המקסימלית המתאימה באופן הנכון ביותר לכל אזור.