חלונות בלגיים איתן המעקות

בעלי בתים מבקשים לעצב את בתיהם באופן שיהלום את צרכיהם ויקלע לטעמם. קיימים סגנונות עיצוב שונים. באזורים רבים הממוקמים מחוץ לעיר אוהבים עיצוב כפרי המשתלב היטב בטבע שמסביב. העיצוב כולל, לרוב, חומרי בנייה מאבן, שימוש רב בעץ, רעפים לחיפוי הגג, מעקות זכוכית בכדי לא להסתיר את הטבע וכמובן, חלונות בלגיים המשתלבים היטב בכל בית כזה ומספקים לו תוספת חיצונית חשובה. מדובר על מערכות חלונות ודלתות המורכבות ממסגרות אלומיניום יוקרתי שנחשב למתכת חזקה קלה ועמידה לרטיבות ולמים. ניתן למצוא חלונות המורכבים מחלקים קבועים עם ובלי חלוקות פנימיות בחלונות עצמם. הם מגיעים בשלל צבעים ולרוב, משתמשים בצבעים מגורענים וכהים המזכירים את מראה הברזל הדומיננטי. 

חלון בלגי מאפשר לארכיטקט גמישות רבה בתכנון כל הבית וחללים וחדרים בו. הפרופיל שבו גמיש דיו לייצור באמצעותו חלוקה פנימית של החלון המקנה מראה כפרי והמייצר חיבור טבעי בין תוך הבית לסביבה החיצונית שלו. ניתן לתכנן חלוקות בצורות גיאומטריות שונות היוצרות ייחודיות ועניין. כך, ניתן להתאימו ספציפית לעיצוב ולצרכים הספציפיים של הבית. את זאת עושים, בין היתר, על ידי בחירת עובי הפרופיל בהתאמה למבנה הקירות וכדומה. החלוקה הפנימית מאפשרת גמישות והפרדה בין החלקים הקבועים לאלו הנפתחים. ניתן להתקין אותו ללא קושי בחללים שונים בבית והוא ייראה יפה בכל מקום.

הוא משתלב היטב עם יתר החומרים שנוהגים להשתמש בהם בתוך הבית ומחוצה לו, ובין היתר: אבן לסוגיה, זכוכית, קרמיקה, גרנוליט, עץ לסוגיו, מתכת ועוד. האלומיניום נחשב לבעל מראה עדין וקל, יחסית, לעבדו לצרכים שונים. משום כך, ניתן למצוא גם מעקות, גדרות, מחיצות, דלתות ופריטים נוספים שונים העשויים מאלומיניום. החומר עמיד מאוד לפגעי מזג האוויר ואינו מתבלה בקלות , כך, שניתן לעשות בו שימוש ללא חשש גם לתקופות ארוכות. הוא אינו דורש תחזוקה, ומאפשר רמת איטום גבוהה ההכרחית במצבים אלו. הייצור נעשה במפעלים המתמחים בכך והפרופילים המיוצרים נשלחים לבתי המלאכה שם מכינים מהם חלונות ודלתות. מבחינים במערכות חלונות הזזה, מערכות חלונות ציר מתקדמות בעיצוב בלגי. ניתן למצוא גם מערכות דלתות הזזה וציר מותאמות.

תהליך התקנת המערכות מתחיל בהזמנת מתקין מומחה העובד בחברה  המתמחה בכך. הוא מקבל לידו את תכניות הארכיטקט ו/או מודד בעצמו את פתחים המיועדים לסגירה. לאחר שהבין לחלוטין את דרישות הבעלים הוא יבצע חלק מהעבודה בבית המלאכה. כאן מדובר על הזמנת הפרופילים המתאימים, חיתוכם והכנתם להתקנה. הוא יתייצב ביום ההתקנה המיועד ויבצע את העבודה עוד באותו יום. במידה והיקף העבודה גדול אז יידרשו לו יום אחד או מספר ימים נוספים. חלונות בלגיים איכותיים ניכרים באיכותם ובאיכות העובדה הכוללת גימור מושלם. הכוונה היא לחיבור מדויק, לאיטום מרבי, לאי השארת קצוות חדים, לשמירה על הצבע מפני שריטות ופגיעות ועוד. וכן כמובן, להחלקה מעולה על מסילות או לפתיחה חלקה של חלונות כנף מבוססות צירים.

ניתן למצוא דגמי עיצוב מגוונים של חלונות בלגיים. יש מרובעים ומלבניים, עם חלוקה רוחבית אורכית ועוד. ניתן לראות חלונות בהם החלק הקבוע הוא התחתון ומעליו החלונות הנפתחים ולהיפך. יש מעוגלות ועם קשתות המורכבות בהתאמה לפתחים עגולים המוסיפים יופי מיוחד למבנה.  מערכת רבות כוללות, לרוב, תריסים חשמליים  העשויים משלבי אלומיניום או אחרים תריסי כנף מעץ או חומר אחר. במקומות כפריים ואחרים יהיה צורך גם ברשתות למניעת כניסת חרקים ומעופפים אחרים.  מתקין חלונות בלגיים יכול, לרוב, להתקין את כל האלמנטים הנוספים הללו היוצרים מערכת מורכבת אחת. מומלץ לקבל שירות מאיתן המעקות שהינה חברה בעלת מוניטין המספקת שירותים מקיפים.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2