קירות זכוכית

איך אתם אוהבים את הקירות שלכם?

אנו מבלים כל כך הרבה זמן מהחיים המודרניים בתוך הבית, שלעיתים קשה לנו לקבל את כמות אור השמש שאנו צריכים בשביל חיים בריאים ומאושרים. אור טבעי גורם לנו להרגיש יותר טוב ומעלה את איכות החיים, הפרודוקטיביות והריכוז, ומחקרים מראים שהוא אף מוריד ומשחרר מתחים. אך הבתים והמשרדים שלנו בנויים כך שבאופן טבעי אנו חסומים מהשמש לאורך היממה ולרוב עושים שימוש בתאורה מלאכותית. לאורך זמן, שהייה מרובה במקומות חסומים לשמש מורידים את מצב הרוח ואת איכות החיים. קירות זכוכית הם תוספת פנטסטית לבית או לכל סוג של מבנה בו אנו מבלים זמן ניכר מהיממה.

האומץ לפתוח את החלל

קירות זכוכית הן אחת מהדרכים הטובות ביותר להשתמש בזכוכית בעיצוב הפנים. זוהי בחירה אסתטית נכונה שמחזיקה שנים ומשתלמת לאורך זמן בשל התחזוקה הנמוכה, החיסכון בחשמל והפחתת הצורך בשינוי תכוף של עיצוב הפנים (זה עד כדי כך יפה ומעשיר את העיצוב, שכל שינוי קטן בעיצוב, בין אם החלפת ספה או הוספת מעמד זכוכית המחזיר את אור השמש, הופך את החלל לאזור חדש ומרגש). קירות זכוכית מציפים חללים פנימיים באור שמש טבעי ומציעים מגוון רחב של שימושים ויזואליים ומעשיים. בין אם אתם רוצים יותר אור שמש או חלוקה מיוחדת בין חללים, איתן המעקות יאפשרו לכם לעצב חלל פנימי חכם וחסכוני. קירות הזכוכית של איתן המעקות בע"מ מזמינים את הטבע פנימה, אך עדיין מבטיחים ביטחון, בטיחות ותחושה נעימה בזמן השהייה בסביבת פנים. קירות זכוכית הם גם אקולוגיים וגם כלכליים, ומחברים אתכם עם עולם הטבע בסטייל יוקרתי.

זה לא משנה אם אתם נעזרים בארכיטקט בעל ויז'ן או שאתם בעלי החזון שרוצים ליהנות מיתרונות קירות הזכוכית בביתכם או במשרד, איתן המעקות בע"מ יוכלו להפוך את הסביבה הפנימית לגן עדן של עיצוב.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

מהו עיצוב יוקרתי

שקיפות הזכוכית מתאימה לכל סוג של עיצוב. בין אם הבית או המשרד שלכם מעוצבים אדריכלית ובין אם הם שכבות של עיצוב שנבנו עם הזמן, קירות זכוכית הן הבטחה לשדרוג האסתטיקה והיופי של החלל. בגלל התאורה הטבעית, החזרי האור והנצנוץ שמתרחשים בזמן שלהם, הכנסת הטבע לבית וגישה ישירה לנוף ולשמש, החלל משתדרג באופן מלא והופך לאזור איכותי, יוקרתי ומלא השראה. כאשר עושים זאת נכון, התקנה של קיר זכוכית יכול להפוך חדר למיקום מרכזי מדהים בבית עם תחושת פנים-חוץ המתמזגות אחת עם השנייה ויוצרות מראה מרהיב. הגישה לאור טבעי, תחושה פתוחה ומאווררת וחופש לבחור את התאורה בבית הופכים את החלל לאהוב ומושך, בבית או במשרד, בבית מלון ובלובי של בניין. קירות זכוכית תוחמים אזורים אך משאירים תחושת פתיחות מלאה, מגבירים את מצב הרוח ותורמים לתקשורת ושקיפות בין אנשים.

ידע ומקצוענות הם קריטיים בהתקנת קירות זכוכית

התקנת קירות זכוכית דורשת קבלת החלטות קפדנית ובחירה מושכלת באופן ההתקנה ובפרטים הקטנים. בחירות כמו עובי הזכוכית והוספת מסגרת תלויות במזג האוויר והעדפות עיצוביות. תנו לנו לעשות את הבחירות בשבילכם, למראה המרשים ביותר עבור כל סוג של בית מגורים, אזור מחיה, מזג אוויר ועיצובו פנים. במשרד, אנו מבינים את הצרכים