מעקות זכוכית לבריכה

קבלו את המראה המשלים לבריכה בגינה

אם התמזל מזלכם ויש לכם בריכה או ג׳קוזי בגינה או בחצר האחורית, מעקות זכוכית יכולים להיות הדבר שישלים במדויק את המראה שלהם, ועדיין ישמרו על הבטיחות באופן שיכול אפילו להפתיע אתכם. לא רק שאזור הבריכה נשמר פרטי ומוגן מפני אורחים לא רצויים, לכם יש גישה לראות מה קורה ולשמור מפני טביעה, גם כשאתם רחוקים יותר.  בריכות שחייה, אמבטיות חצר וג׳קוזי הם מפגע בטיחותי מסוכן עבור ילדים וחיות, ולכן כיום פופולרי לגדר אזורים אלה עם מעקות זכוכית לבריכה.

מעקות זכוכית לבריכה יכולים להקיף אותה באופן שלם או ליצור הפרדה חלקית בין אזור הבריכה ובין הפאטיו.

את רוב מערכות הזכוכית שלנו ניתן לעצב על פי הדרישות והצרכים שלכם. כל חלומות העיצוב שלכם יכולים להתגשם כאשר אתם מפקידים בידינו את הדאגה לעיצוב חדשני ובטיחותי של מעקה הזכוכית מסביב לבריכה שלכם.

הכוכב של ההצגה הוא הבריכה

אנשים נוטים לחשוב על זכוכית כחומר עדין אך אלגנטי. זהו חומר אהוב על מעצבי פנים כיוון שהוא מחמיא כמעט לכל דבר. לכן, לא משנה מה הצורה של הבריכה שלכם, מעקות זכוכית יתאימו לעיצוב שלה באופן מושלם. זכוכית אינה חומר מוחצן והיא לא תגנוב את תשומת הלב מהבריכה; במקום זאת, היא תתרום ליופי שלה.

בריכת שחייה הופכת לעיתים קרובות לאזור המרכזי בכל גינה וחצר שבהם היא מותקנת, והדרך הטובה ביותר להשוויץ בבריכה מבלי לוותר על הבטיחות היא מעקה זכוכית מסביב לבריכה. מכיוון שמעקות זכוכית הם שקופים, בעלי בתים יכולים להמשיך לצפות אל הבריכה גם מרחוק, כך שיוכלו לשמור על המשתמשים בבריכה במקרה של תאונה או סכנת טביעה אפשרית. המסגרות והחיבורים העדינים יוצרים גישה אלגנטית אל נוף הבריכה באופן שלא ניתן לייצר עם מעקות מחומרים אחרים כגון עץ או מתכת. אם רוצים ליצור יותר פרטיות, לדוגמא, מסביב לג׳קוזי, ניתן להשתמש בזכוכית מזוגגת אשר יוצרת מראה מיוחד אך עדיין נותן את התחושה המאווררת והמוארת אשר מספקת לנו הזכוכית. באיתן המעקות בע״מ, אנו שוקדים על עיצוב מופלא של זכוכיות עבור סביבת הבריכה, המספקים איזון מושלם בין יופי, בטיחות ופרטיות כך שכוכב ההצגה ממשיך להיות הבריכה.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

חלודה והתיישנות? לא עם זכוכית

בריכות תמיד יהיו רטובות, ואם החומרים של המעקות מסביב לבריכה הם מעץ או מתכת, המים עלולים לגרום להם לנזק לאורך הזמן. זכוכית היא חומר עמיד מאוד, אשר מסוגל לעמוד בפני לחות. זהו חומר אשר אינו מפתח חלודה וקורוזיה במגע עם מים. כאשר אתם בוחרים את החומרים שיהיו מסביב לבריכה שלכם, יש לשים לכך תשומת לב מיוחדת. זכוכית תעמוד בפני תנאי מזג אוויר משתנים ושינויי טמפרטורה. למרות המראה העדין שלהם, מעקות זכוכית לבריכה הם חזקים מאוד ויכולים לעמוד בפני רוחות וסערות, וגם בפני פגיעות בהדף בינוני. באשר לתחזוקה ולניקיון, מעקות זכוכית הן קלות לניקוי ואינם דורשים כל תחזוקה. מכיוון שזהו חומר שלא מחליד הוא גם אינו מפתח סדקים עם הזמן. כל מה שנשאר זה להעביר מטלית מדי פעם, כדי לשמור על הזכוכית נוצצת ושקופה.

עדינה ואלגנטית אך שובבה בעיצוב

כאשר מחליטים ללכת על מעקות זכוכית לבריכה, ניתן לעצב באופן אינדוודואלי את המראה, אם בא לכם לצאת מהקווים. בניגוד לאמונה הרווחת, אפשרויות העיצוב אינן מוגבלות כאשר זה מגיע לזכוכית. ניתן להוסיף צבע, לשנות את הצורה ואפילו להוסיף יצירות אומנותיות על גבי הזכוכית.