מעקות זכוכית למדרגות

מוסיפים תאורה לכל תפאורה עם מעקה זכוכית למדרגות

האם תרצו להוסיף נגיעה של עיצוב ותחכום לבית שלכם? אם התשובה היא כן, הבחירה הטובה ביותר היא מעקות זכוכית למדרגות. כיום, בעלי בתים רבים מוצאים מעקות זכוכית לבחירה הייחודית והמעניינת ביותר לבית. בבתים פרטיים או בניינים ציבוריים, מעקות זכוכית למדרגות תמיד ייראו מדהים, לא משנה מה התפאורה סביבם. מעקות זכוכית מדהימים במיוחד מכיוון שניתן לשלב אותם עם מתכת, כך שנוצר מראה עשיר, משולב ואלגנטי. הזכוכית הוא חומר מודרני ועכשווי, כך שהיא מתאימה במיוחד לבתים חדשים. ועדיין, אפשר להשתמש בה גם בבתים קלאסיים יותר אשר לא התחדשו ושמרו על מראם במהלך השנים.

במעקות זכוכית אפשר להשתמש גם עבור עיצוב הפנים וגם במדרגות מחוץ לבית. מכיוון שזכוכית היא שקופה, השימוש בה עבור מדרגות הופך כל ספייס לגדול יותר, מואר יותר ואוורירי יותר. בדרך כלל, מעקות זכוכית למדרגות הם שילוב של פאנלים מיוחדים אשר מצמידים אותם למתכת, לרוב אלומיניום או נירוסטה. שני חומרים אלה מעולים למטרה זו מכיוון שהם עמידים לחלודה וקורוזיה. המשמעות היא שתוכלו ליהנות ממעקות הזכוכית במשך שנים רבות.

זכוכית היא חומר ורסטילי המאפשר משחק רב בעיצוב. אם אתם חושבים על רעיון עיצובי מעניין ומחוץ לקופסא, זכוכית היא חומר המאפשר אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות. הזכוכית היא גם חומר חזק ועמיד אשר נשמר בחשיפה ארוכת טווח לשמש וגשם, מה שהופך אותה לבחירה מעולה עבור מדרגות החוץ. אך מה שהופך זכוכית לנהדרת באמת היא השקיפות שלה. חומר זה הוא כל כך פופולארי כיוון שהוא מעניק גישה פתוחה לנוף. הנוף, אשר עבדתם כל כך קשה שיהיה שלכם, לא יופרע יותר על ידי חומרים אטומים. רוצים להרשים את השכנים? לכו על מעקות זכוכית.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

היכן תתקינו את מעקות הזכוכית שלכם?

בגלל הגמישות הרבה של החומר, אתם יכולים להשתמש במעקות זכוכית למדרגות בכל חלק בבית. בין אם אתם מסיימים להתקין דק חיצוני, מתקינים מדרגות פנימיות בבית או מדרגות חיצוניות, זכוכית היא הבחירה המושלמת לפרויקט שלכם. אין צורך לדאוג בנושא הבטיחות. לא משנה היכן אתם מתקינים את מעקות הזכוכית, כל הפאנלים המשמשים לבניית המעקה חייבים להיות מחוסמים. זכוכית מחוסמת הופכת את המעקה לבטיחותי ואתם לא צריכים לחשוש מפציעות: כאשר היא מתנפצת (וזה לא קורה כל כך בקלות), היא הופכת לחלקיקים קטנים שאינם מהווים סכנה.

השימוש במעקות זכוכית הוא יחסית חדש בתחום עיצוב הפנים, אך הוא הפך במהירות לבחירה הקלאסית בקרב מעצבים. השקיפות, המאפשרת לאור לחדור, מאפשרת גם לעיצוב הפנים הייחודי של הבית שלכם, עם פרטי העיצוב הקטנים, להיות נוכח. כאשר אתם משתמשים במעקות זכוכית למדרגות הבית, אם פותחים את הבית ליותר שמש ותאורה טבעית. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להאיר חלקים חשוכים וסגורים יותר בבית. התקנת מעקות זכוכית למדרגות תוביל לחשבון חשמל מופחת!

היופי, האלגנטיות, השקיפות והבטיחות הופכות מעקות זכוכית לאחת הבחירות המוצלחות ביותר למדרגות.