פרגולות אלומיניום איתן המעקות

ישראל הינה מדינה חמה ויש בה ימי שמש רבים. הימים החמים ביותר הם בחודשי הקיץ עת עומס החום הינו גבוה. בגלל סיבות אלו, ואחרות נוספות, יש צורך בהצללת וקירוי אזורים וחללים פתוחים. כך, ביציאה מהסלון לחצר, מעל  וליד בריכת השחייה בגינה, במרפסת רחבה וחשופה, על גגות שמש ובמקומות נוספים בבית. הצורך קיים גם במקומות עבודה, בבתי מלון, במסעדות ובתי קפה, באתרי נופש ובמקומות אחרים בהם שוהים ומבלים אנשים. אחת הדרכים הנפוצות וטובות ביותר לקירוי והצללה היא באמצעות התקנת פרגולות אלומיניום איכותיות. אלומיניום נחשב למתכת קלה וחזקה מאוד. היא נאה, ניתנת לעיבוד בקלות וניתן לקבל אותה במגוון צבעים. פרגולה או כל מוצר סופי העשוי מאלומיניום הינם בעלי מראה יוקרתי ומעוצב.

היתרון העיקרי של האלומיניום הוא העובדה שהמתכת הזאת עמידה ללחות ולמים. הדבר מאפשר יצירת פרגולות, מעקות, ריהוט גן ומוצרים נוספים המיועדים לסביבה חיצונית. היא אינה מחלידה כמו מתכות אחרות הקיימות בשוק. כך, ניתן לייצר סוגי פרגולות שונים בהתאמה לכל חלל קיים. יש תלויות אשר נתמכות על קונסטרוקציית מתכת המתחברת לקירות המבנה, יש, כמובן פרגולות הנתמכות על עמודים ועוד. פרגולות מיוחדות הינן חשמליות אשר מגיעות עם שלבים אשר ניתן לסובב אותם באמצעות החשמל. התנועה הסיבובית גורמת להם להיסגר בצורה הרמטית וכך ליצור הגנה מוחלטת משמש והגנה טובה ממים. סגירת ופתיחת הפרגולה נעשית באמצעות מתג או שלט חשמליים, ובזכות המנועים החשמליים כל הפעולה הינה שקטה.

תחזוקת פרגולות אלומיניום קלה ואיננה מסובכת. החומר הינו עמיד ולרוב, הטיפול בו כולל ניקוי יסודי שנעשה מעת לעת באמצעות מים וחומרים המיועדים לכך. לשם השוואה: בפרגולות עץ שאף הן נפוצות התחזוקה מסובכת ויקרה יותר וכוללת טיפול בעץ על בסיס קבוע. תהליך הקמת פרגולה הינו מורכב, יחסית. החברה המתקינה שולחת מומחים אשר מקבלים מידע מהלקוחות על המקום בו הם רוצים להתקינה. בשלב זה, הם יקבלו ייעוץ לגבי הפרגולות המתאימות ביותר. לאחר קבלת ההחלטות על סוג הפרגולה נערכות מדידות ובעקבותיהן מכינים את חלקי הפרגולה במפעל. ההתקנה אורכת יום אחד או יותר בהתאם לכמות העבודה, מורכבותה ופרמטרים אחרים.

תהליך צביעת האלומיניום הינו מיוחד ומורכב שמשלב שימוש באבקות צבע מיוחדות וחשמל סטאטי. את הצביעה מבצעים בתנורים מיוחדים בחום גבוה. בזכות התהליך ניתן לקבל מגוון צבעים המודבקים היטב לפרופילי האלומיניום. קיים גם צבע דמוי עץ המשתלב היטב בכל גינה פורחת. האלומיניום עצמו הינו חומר נאה ועדין המשתלב היטב  עם סוגי חומרים אחרים בהם משתמשים בבית ובין היתר: עץ, אבן לסוגיה, זכוכית, פלסטיק וכדומה. פרגולות אלומיניום תיראנה טוב לצד מעקות זכוכית מודרניים במרפסות ובמדרגות חיצוניות אשר מסגרותיהם עשויים אף הן מאלומיניום. מעקות אלו הינם בטיחותיים ונאים מאוד ואחד היתרונות שלהם הוא שהם אינם מסתירים את הנוף הנשקף מול יושבי המרפסת. במרפסות וגגות שמש בבתים נטולי גינות השימוש בפרגולות ומעקות זכוכית נחשב למושלם.

פרגולות אלומיניום נפוצות מאוד באזורים שונים בארץ. ניתן למצוא אותם על בתים הממוקמים מול הים כאשר יושבים תחתן ומתענגים על בריזה הנושבת. באזורים הרריים אל מול הנוף הירוק ובמקומות אחרים. החזקות בעלות עובי הפרופיל המתאים (בין 1.5 ל 2.5 מ"מ) מחזיקות מעמד לאורך שנים. כך, שההשקעה בהן מצדיקה עצמה גם מבחינה זאת. התחזוקה הקלה מאפשרת לבעליה טיפול עצמאי בה. מומלץ לקבל שירות אצל חברה בעלת מוניטין . מומחיה יספקו את העצות הנכונות, וצוותי עבודה מקצועיים יבצעו את ייצור החלקים ואת ההרכבה ללא דופי. הכול תוך עמידה בלוח זמנים שנקבע.

לקוחות מספרים

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

צרו קשר

איתן המעקות בע"מ החברה המובילה בענף המעקות בארץ 054-946-5944