פרופיל אלומיניום איתן המעקות

האלומיניום נחשב למתכת מיוחדת במינה המתאימה מאוד לסביבת חיצונית ולחה.  היא קלה אך חזקה ואינה מחלידה. המראה שלה נקי ויוקרתי כך, שמוצרים סופיים המיוצרים ממנה הינם בעל מראה מעוצב ובעל ייחוד. מייצרים ממנה מגוון מוצרים המיועדים לגינות, חצרות, מרפסות, טיילות, חופי ים ואתרים חיצוניים אחרים, פרטיים וציבוריים. כך, ניתן לראות פרגולות, מעקות אלומיניום עם זכוכית, גדרות, ריהוט גן עם שילוב  זכוכית ובלעדיה וכדומה. כל פריט כזה יותאם לסביבה אחרת וניתן למצוא כמה מהם באותו מתחם. פרגולות ליד בריכות, ביציאה מסלון הבית לחצר, על מרפסות ועוד. גדרות תוחמות חצרות, טיילות על מצוקים וכדומה. מעקות לאורך מרפסות, גגות שמש, מדרגות חיצוניות ועוד.

את כל המוצרים הללו, ואחרים נוספים, דוגמת: חלונות, דלתות ועוד מייצרים על בסיס פרופילי אלומיניום. לכל מוצר מתאים פרופיל אלומיניום אחר שהינו בעל מידות ועובי שונה. לפרגולות וגדרות, למשל, יתאימו פרופילים בעובי של  1.5 – 2.5 מ"מ. זה הבסיס התקני שאמור ליצור חוזק ועמידות לאורך שנים ללא שבר או בלאי. מעקות עשויים מפרופילים מעט שונים בגודל ובעובי מאלו של פרגולות. עליהם מצמידים זכוכיות חזקות ומחוסמות אשר מעניקות להם את הבטיחות והמראה היוקרתי מכל זווית. גווני אלומיניום כסף, לבן ואפור מאוד מקובלים ומתאימים לזכוכית השקופה. במרפסות ובמדרגות חיצוניות  במגדלי מגורים או משרדים ניתן לראות את המעקות הללו בשיא יופיים. 

את הפרופילים לסוגיהם צובעים בדרך מיוחדת. תהליך הצביעה מורכב וכולל מספר שלבים. השלב הראשון מתחיל בתהליך של השריית הפרופילים בתמיסות של סודיום כרומט. לאחר מכן מתבצעת טעינתם באמצעות חשמל סטטי. השלב הבא הוא האבקת הפרופילים באבקה מיוחדת שטעונה אף היא בחשמל סטטי ואופי התהליך גורם להדבקתה המושלמת על החומר. לאחר מכן,  מכניסים את הפרופיל הרווי בחומר לתנור בטמפרטורה של 180 מעלות הגורמת להתכת החומרים הנמצאים עליו. תהליך זה הוא היוצר את הגוון הרצוי. כך, ניתן לקבל מגוון רחב של גוונים ובין היתר: מראה מטאלי, דמוי עץ, מט משי וכדומה. רמת הגימור והטקסטורה גבוהים וניתן להשיג טקסטורות מיוחדות דוגמת: עץ מלא, תפוז, מגורען וכדומה.

חומר נפוץ אחר לסביבה חיצונית הינו העץ. יחד עם זאת, תחזוקת פריטים חיצוניים העשויים עץ מורכבת ויקרה יותר מאשר אלומיניום. את העץ יש לשמן/לצבוע אחת לתקופה אחרת הוא יתבלה ויירקב. באלומיניום בעיה כזאת איננה קיימת. התחזוקה קלה מאוד וניתנת להיעשות על ידי בני הבית. היא מסתכמת, לרוב, בשטיפה במים  עם וללא חומרי סבון מיוחדים. את הזכוכיות שעל המעקות מנקים בדרך דומה. כאשר את הזכוכית מנקים עם מטלית מיוחדת או עם מגב גומי מיועד עד להברקתה. לכל היותר, ניתן לערבב במים חומרים הגורמים לברק. אבל גם ללא חומרים אלו הזכוכית תיראה נהדר לאחר הניקוי. גדרות אלומיניום ופרגולות ניתן לשטוף עם צינור גינה ללא חשש לנזק. שאריות האבק והאדמה ייעלמו מהם בקלות.

התקנת מעקות זכוכית, פרגולות ופריטים אחרים נעשית על ידי אנשי מקצוע בתחום. ראשית, יש לקחת מידות ובעת הפגישה הראשונית גם יקבלו הלקוחות סקירה על המוצרים הקיימים כולל תמונות. מתוך המבחר הענק יחליטו הם על המוצרים המתאימים להם מכל בחינה. את הפרופילים מכינים במפעל הייצור במידות הנדרשות ואותם מחברים אלו לאלו במהלך ההתקנה. כל התהליך כולל עבודות הגמר עושים במשך יום אחד או מספר ימים. הכול בהתאם לגודל ההזמנה, מורכבות המוצר ולפרמטרים אחרים. מתקינים מקצועיים מקפידים על גימור מושלם. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום אשר לאורך זמן מקימה פרגולות, מתקינה מעקות וגדרות ופריטים אחרים. כך, ניתן להיות בטוחים באיכות העבודה.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2