מקלחוני יוקרה בהתאמה אישית

חדרי האמבטיה הם מהחשובים שבבית. יש כאלו הצמודים ליחידת המגורים של ההורים ומשמשים  אך ורק אותם. יש אחרים שנועדו לילדים. בבתים קטנים יותר יש חדר אמבטיה אחד המשמש את כל בני הבית, ובמידת הצורך, גם אורחים ומבקרים. עיצוב חדר אמבטיה לוקח בחשבון שיקולים שונים, ובין היתר, של פרקטיות ואסתטיקה. החומרים בהם משתמשים הם כאלו העמידים ללחות ולמים. החיפויים הם מקרמיקה או אבן אחרת, הארונות מעץ צבוע ועמיד למים והמחיצות השונות תהיינה עשויות מפרופילי אלומיניום הנחשבת למתכת קלה, חזקה ושאינה מחלידה. כמובן, שניתן למצוא גם זכוכיות למראה, שיש מגרניט או חומר אחר, חרסינות ועוד.

יש המוותרים על אמבטיה ומעדיפים להתקין מקלחונים אשר משרתים היטב את בני הבית. יחד עם זאת, אחרים מכורים לאמבטיות מסוגים שונים כולל אמבטיות ג'קוזי. הם אוהבים להתפנק בהן שעות רבות. יש הורים וסבים אשר נהנים לראות את הילדים ו/או הנכדים משתכשכים ארוכות בתוכן. בכל מקרה, תמיד יש צורך להקים מחיצות אשר תחצוצנה בין המים הזורמים והמותזים בתוך מתחם הרחצה והמרחב אשר מחוצה לו. במקלחונים הסגירה תהיה מכל הכיוונים החיצוניים. בנוסף למחיצות קבועות תותקנה דלתות אשר נצמדות אלו לאלו בצורה הרמטית על מנת שהמים לא יזלגו מהן החוצה. האטימה בתחתית המחיצות תהיה מושלמת אבל, במקרים כאלו יהיה צורך גם לתכנן שיפוע מתאים אשר יוביל את המים לפתח הניקוז בקרקעית.

בעלים משקיעים מחשבה רבה בעיצוב בית בוחרים בחומרים מיוחדים. הם ירצו מקלחון יוקרתי בחדר האמבטיה הצמוד, באחר השייך לאורחים ובזה המשרת את הילדים. מקלחון כזה ייוצר מפרופילי אלומיניום חזקים ואיכותיים וההרכבה תהיה עם גימור מושלם. ניתן למצוא מקלחונים ברמות עיצוב שונות: פינתיים, מרובעים, מעוגלים, חזיתיים וכדומה. פרופילי האלומיניום יהיו בעובי המתאים על פי מפרט ייחודי למקלחונים וצירי הדלתות יהיו איכותיים וכאלו המסוגלים לתפקד היטב לזמן ארוך ללא בלאי. דלתות הכניסה תהיינה עשויות מזכוכית מחוסמת ונאה.  בחירת צורת העיצוב תהיה על פי גודל החלל וצורתו, טעם אישי, הצרכים והנכונות להשקעה כספית.

לעומתם, המחיצות לאמבטיה תהיינה שונות. האטימה תהיה חלקית כדי לאפשר יציאה קלה ממנה. הן תותקנה מעל דופן האמבטיה בקרבה לברזים. הן יכולות להיות קבועות או בצורת דלת נפתחת. ניתן למצוא מחיצות כאלו בבתי מלון ובבתים פרטיים שונים. הפתרון נחשב לטוב אבל לא כזה הסוגר הרמטית בגלל המגבלות הקיימות. ניתן למצוא מקלחונים בצבעים שונים והמקובלים ביותר הם לבן, אפור וצבעים סולידיים אחרים. את הפרופילים מייצרים במפעלים המתמחים בכך. שם הם גם נצבעים בצביעה רטובה או בצביעה אבקתית. הפרופילים במפעל נעטפים ונשלחים לבתי המלאכה של מתקיני האלומיניום. שם ירכיבו בעלי המלאכה את המוצרים הגמורים או לחילופין יחתכו את הפרופילים על פי מידות מוכנות. את ההרכבה מבצעים בבית הלקוח.

תהליך הרכבת מקלחונים הינו מורכב ועושים אותו על פי תכנית מסודרת הנבדקת מספר פעמים. יש צורך לקדוח בקירות וברצפות על מנת לחבר היטב את כל המחיצות. את הדלתות עם מחיצות הזכוכית מכינים מראש בחדרי המלאכה ובאתר ההרכבה מרכיבים אותם. איתן המעקות בע"מ מתמחים בהרכבות ותיקונים של מקלחונים, מחיצות, מעקות זכוכית, גדרות ופריטים אחרים המורכבים מאלומיניום. הרכבת המקלחונים תיעשה עם הקפדה על גימור מושלם למניעת היווצרות קצוות חדים, כדי שדלת תנוע על הציר בקלות וללא חריקות, כדי שאטימה תהיה מרבית ועוד. כל המאמצים יובילו להתקנת מקלחון יוקרתי אשר ניתן יהיה ליהנות ממנו לאורך זמן. איתן המעקות הינה חברה בעלת מוניטין בתחום. מומחיה יכולים לספק הסברים, לייעץ ולהתקין את המקלחונים בצורה מושלמת.

לקוחות מספרים

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

צרו קשר

איתן המעקות בע"מ החברה המובילה בענף המעקות בארץ 054-946-5944