מעקה זכוכית מעוגל

מעקה זכוכית מעוגל לתחושה של עליזה בארץ הפלאות

מדרגות ספירליות, מרפסות מעוגלות, דקים בעיצוב לא שגרתי או בריכה המבקשת עיצוב מעוגל, מעקה זכוכית מעוגל לוקח את הזכוכית שלב אחד קדימה ומשחק עם הגמישות שלה באופן מלבב ושובה עין. מעקות זכוכית מעוגלים הם טרנדיים מאוד בארכיטקטורה העכשווית, והם מחמיאים לכל בית ומשרד בעיצוב ייחודי המותאם בדיוק לחלל. בנייה של מעקות זכוכית מעוקלים היא אתגר עבור מעצבים. אתגר זה נפתר כאשר משתמשים בזכוכית ארכיטקטונית מיוחדת ומחוסמת אשר עוברת תהליכים ייחודיים הופכת לחזקה דיה כדי להחזיק כל משקל. השימוש בזכוכית מעוגלת אפשרי גם בפרויקטים מסחריים, כך שגם בנייני קומות יכולים להנות משימוש במעקה מעוגל.

היופי העילאי של מעקה זכוכית מעוגל משגע מעצבים מרחבי העולם בשל מבחר הצירופים היצירתיים שהוא מציע, והם נוטים להוסיף אותו בהרבה פרויקטים אדריכליים, בין אם זה בית פרטי או בניין משרדי.

הגיע הזמן לגלוש במורד המעקה לעולמות מרהיבים

אם חשקה נפשכם בגרם מדרגות מעוקל ומרהיב לעין, הדרך הטובה ביותר להשלים את העיצוב היא בעזרת מעקה זכוכית מעוגל. זכוכית יכולה להתעקל? ודאי! מעקה זכוכית מעוגל מציע זכוכית מעוקלת ובטיחותית עבור כל עיצוב מעוגל. המראה הנוצר בשימוש במעקות זכוכית עבור העיצוב הספירלי שלכם הוא נקי, אסתטי, מודרני ומתוחכם.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

אז מה כל כך מיוחד במעקה זכוכית מעוגל?

העדינות, השבריריות והאווריריות של הזכוכית הופכת להיות צורה מעוקלת מופלאה אשר משחקת עם ההשתקפויות ומחזירה אור, כל זאת בתוך גאומטריה מורכבת המפעילה את הדמיון. מדרגות מעוקלים תמיד היו דרך להוסיף מסתורין ומשחק בתוך הבית, ועכשיו, עם הוספת מעקה הזכוכית, אשר יכול להיות משולב עם אלומיניום או נירוסטה, המדרגות הופכות להיות רהיט מעורר השראה בבית, שמשדרג את העיצוב שלו בדרך מופלאה ומהווה השראה לשאר הבחירות העיצוביות סביבו. בבריכה, מעקה מעוגל תוחם את האזור באופן מעורר השתאות המפעיל את הדימיון והופך את הבריכה לאזור מכושף, כאשר המים המשתקפים בזכוכית המעוגלת נותנים רובד נוסף של יופי ועירניות. אם תצאו לטבילה מהירה בבריכה תגלו שאתם עוברים למימד עם סיפור אחר, שיעורר בכם תחושות מיוחדות ויחדש את האנרגיה.

כפי שידוע היטב באסכולות עיצוב הבית, לצורות גאומטריות יש אנרגיה משלהן. על פי הפאנג שואי, צורה מעוגלת מעניקה בהירות, דיוק, רעננות ותחושת איזון. ודאי שמתם לב, שכשאשר אתם בחלל עם חלונות מעוגלים, לדוגמא, או שטיח מעוגל, אתם מרגישים יותר רעננים מבחינה אנרגטית וגם יותר אקטיביים. הצורה המעוגלת מפעילה את האנרגיה שלכם ומשאירה אותה גבוהה; זוהי אנרגיה דינמית מאוד המאפשרת לכוח החיים הטבעי לזרום חופשי. זוהי אחת הסיבות לכך שמשרדים ובתים רבים בוחרים בשולחן מעוגל במקום מרובע: זוהי הצורה המאפשרת זרימה חופשית, רעננה ושיוויונית של אנרגיה. כך גם במעקות זכוכית מעוגלים, אשר, בנוסף לצורה המעגלית שמשרה אווירה זורמת, משתמשים גם בזכוכית שהיא חומר אוורירי, חופשי ויפהפה.

מעבר לויזואליות המרשימה של המעקות המעוגלים, ובאופן מפתיע, זכוכית מעוגלת היא למעשה יעילה מאוד. צורת הקשת הופכת את המבנה לחזק ביותר, המסוגל להחזיק משקלים גבוהים במיוחד. מעקה זכוכית מעוגל מתאים לשלל צורות הבנייה, וחוסך בעלות ובשימוש בחומרים מאסיביים. כך אתם מרוויחים גם אלגנטיות, מראה מכשף ומבוטח, וחוזק שנשאר לאורך זמן ובולם כל זעזוע, בתקציב שתוכלו להרשות לעצמכם.

אם אתם מעוניינים במעקות זכוכית מעוגלים, איתן המעקות בע״מ ידאגו לבחור אתכם את העיצוב המחמיא והמדויק לבית שלכם ולאחר שלב העיצוב והחיתוך יתקינו את המעקה ברמה הבטיחותית והאסתטית ביותר.