מחיצות זכוכית למשרדים

ללכת עם, להרגיש בלי, האפקט של מחיצות זכוכית במשרד

המשרד הוא מקום שוקק חיים המפגיש בין אנשים כל יום. לכל אחד יש את הספייס המשרדי שלו שבו הוא עובד באופן המתאים לו. במשרדים החדשים, אופן ספייס הוא דבר שבשגרה. העובדים חולקים חללים ויכולים לתקשר אחד עם השני, להרגיש את הסביבה החברתית, להעביר מידע במהירות ולנהל דיונים חשובים. אלא שהחלל המשרדי הוא גם מקום החשוב מבחינת פרודוקטיביות, ולכל עובד מגיעה ההזדמנות לעבוד בחלל באופן הנוח ביותר עבורו, כך שעבודה לא תבוא על חשבון נוחות. בעבר, משרדים סגורים היו הסטנדרט, אך סביבת העבודה המתפתחת ושינוי ההירארכיה יוצרים צורך חדש לניהול חלל העבודה הפתוח. כאן, מחיצות זכוכית נכנסות לתמונה.

לדבר עם החברים לעבודה, להתפעל מהעיצוב, ליהנות מאור טבעי

בשונה מקירות גבס, מחיצות זכוכית שומרות על האופי הפתוח של החלל ומאפשרות תקשורת, אך בו זמנית יוצרות תחושת פרטיות החשובה כל כך לעבודה מרוכזת ויצירתית. האור המקיף את החלל הפתוח מקבל מקום לעבור דרך המשרד ולא להיתקע בקירות אטומים – כך שגם יש שימוש יותר נכון בתאורה טבעית, וגם חיסכון בחשמל בתאורה מלאכותית.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

עולם של תקשורת פתוחה ושקיפות

תקשורת מלאה מתאפשרת באופן ספייס עם מחיצות זכוכית – תוכלו תמיד ליצור קשר עין עם העובדים האחרים, להיות באינטראקציה חזותית ולהרגיש את העובדים האחרים במשרד. אך מחיצות הזכוכית מאפשרות פרטיות ותחושה מכילה ואישית – זהו החלל שלכם.

מחיצות הזכוכית מעוצבות כך שהן יכולות למנוע כניסת רעשים חיצוניים או לאפשר מעט מהסביבה החיצונית לעבור בין החללים. אתם שולטים על הווליום. הן מגיעות בגבהים שונים, ותורמות ליצירת אווירה עיצובית מיוחדת במשרד. מעתה, לא עוד קירות משעממים! מחיצות הזכוכית מכניסות אווירה שובבית, אוורירית ונוצצת לעבודה המשרדית. מחיצות הזכוכית משמעותן שדרוג מיידי של נראות המשרד. זכוכית היא חומר הנחשב מודרני ואיכותי, והיא משדרגת כל חלל ועובדת עם כל עיצוב. החלטתם לשנות את החלל? מחיצות הזכוכית ניתנות להזזה קלה, מהירה ובטיחותית. לא עוד ביורוקרטיות, שבירת קירות וכאבי ראש. אם כוח האדם במשרד מתחלף, נוצרת מחלקה חדשה או שיש צורך בחלל ישיבות – תוכלו להזיז את המחיצות וליצור את החללים החדשים המתאימים לצרכים שלכם, אשר ימקסמו את המשרד.

איתן המעקות בע״מ מתגאים בהתקנה מהירה ויעילה של המחיצות. לאחר שהחלטנו על גובה, רוחב ועיצוב המחיצה, ההתקנה עצמה קלה ולא דורשת פינוי זמן על חשבון זמן העבודה של החברה. בזמן קצר תוכלו לחזות בעיצוב חדש של המשרד, וליהנות מהאווירה הקלילה, האוורירית והיעילה יותר.