מעקות זכוכית למרפסות

נוף, בטיחות ואמבטיות שמש

כאשר אתם חושבים על הפיניש האחרון לפרוייקט שיפוץ חוץ הבית, כדאי לכם לשקול שימוש במעקות זכוכית למרפסות. באיתן המעקות בע״מ אנו מציעים פתרונות מודרניים ואלגנטיים למעקות שישדרגו את המרפסת, בכל צורה וגודל.

מעקות זכוכית למרפסות הם הבחירה הפרקטית המושלמת בכל מקום בו משתנים הגבהים באופן המצריך סגירה בטיחותית. משמעותה של שקיפות הזכוכית היא שאתם יכולים להנות מהנוף והאור, בזמן שהפאנלים מגנים עליכם מהרוח – גם בימים בהם היא נושבת בחוזקה.

מעקות זכוכית אידיאלים לשימוש במרפסות חיצוניות, פטיו וטראסות בגינה ואפילו בגג.

איתן המעקות בע״מ מציעים מעקות זכוכית אשר מותקנים עם או בלי מסגרת חיצונית ובגובה הרצפה או מתחתיה, על פי העדפותיכם האישיות והצרכים המשתנים. זכוכית המתקנת מתחת לגובה הרצפה יוצרת תחושה של ״ציפה״, ומאפשרת נוף פתוח לחלוטין.

אחד הדברים הטובים ביותר במרפסת זכוכית היא הגישה הפתוחה לנוף שהיא מאפשרת, הודות להיעדר מוחלט של הפרעות. ילדים ומבוגרים כאחד מקבלים גישה אל הנוף ויכולים לצפות אליו ממקום בטוח, לא משנה באיזה גובה או קומה. והבונוס? הגנה מהרוח ששומרת על חום גופם בזמן שהם צופים אל הנוף.  מעקות זכוכית הם בחירה אידיאלית למשטחים החשופים לרוח ומספקים הגנה עבורך ועבור קרוביך וגם עבור צמחים ועציצים.

ישרות או עגולות? הבחירה שלכם!

עם מעקות זכוכית למרפסת ניתן ליצור צורות יפהפיות ומלאות השראה. מעקות זכוכית למרפסת יכולים להיות עגולים, ישרים או בעל צורות לא שגרתיות, זאת מכיוון שכל עיצוב הוא אפשרי כשמדובר בזכוכית. בא לכם צורה מיוחדת? תפתחו את הראש! אם אתם חושבים על עיצוב מסוים אנו יכולים לסייע ולהשיג ביחד אתכם את התוצאה הרצויה.

למעקות זכוכית למרפסת ניתן להוסיף כל צבע כך שיתאימו לעיצוב המרפסת הכללי או כדי להגביר את הפרטיות.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

בטיחות

מי לא אוהב מרפסות? הן תמיד פופולריות, במיוחד אם תמיד רציתם גינה או שמביתכם משתקף נוף שווה הצצה. מרפסות תמיד מוסיפות תחושה כיפית לכל בניין. אך אם ילדים מתרוצצים בבית, מרפסות יכולות להפוך למקור דאגה יותר מאשר לאושר. ילדים רצים, זורקים צעצועים מעבר למעקה רק כדי לראות מה יכול לקרות, ולעיתים ינסו לטפס על המעקה כדי להציץ בצד השני… קל להבין מדוע השילוב של ילדים ומרפסות יכול לגרום לנו להרבה חוסר שקט.

מעקות זכוכית יכולים להגיע לגובה של עד 1.8 מטרים, ולכן הם בחירה אידיאלית למפלסים גבוהים. הם חוסמים את הגישה לחלוטין ובו זמנית מאפשרים צפייה פתוחה אל הנוף כך שהסקרנות לבדוק ״מה יש בצד השני״ מתפוגגת והופכת להשתאות מהנוף הנראה לעין. מעקות זכוכית הם עמידים מאוד ולכן הם מוגנים גם מפני חפצים המוטחים בהם בחוזקה.

אמבטיית שמש פרטית

מעקה זכוכית למרפסת שמש מעניק הגנה מפני רוחות ונפילה, אך מאפשר לשמש לחדור למרפסת מכל הכיוונים וליצור תחושה של אמבטיית שמש פרטית שמעלה את מצב הרוח ומעניקה לנו הזדמנות להשתכשך בשמש לפני העבודה, להנות מהשמש בזמן התעמלות או יוגה, או סתם להשתזף בנעימים עם ספר, כאשר גם על כסאות שוכבים, בזמן הקריאה, ניתן להנות מהנוף.

ואיך שומרים על זה?

זכוכית היא חומר אשר קל לתחזק אותו, שלא כמו חומרים אחרים למעקות כמו עץ או מתכת. אין צורך לדאוג לחידוש החומר או צביעה מחדש, ולכן מעקה זכוכית חוסך לכם בהוצאות לטווח ארוך, ומשאיר לכם מקום ותקציב לחשוב על חידוש שאר החלל.