מעקות אלומיניום

מעקות אלומיניום – גאומטריה מרהיבה, ביטחון וקלות בהתקנה ובתחזוקה

במשך מאות שנים, מעקות נועדו לספק ביטחון. בסך הכל, מדובר בפריט שיכול לעשות את ההבדל בין בית ומרפסת בטיחותיים לשימוש ובין סכנת נפשות שעלולה להסתיים בצורה החמורה ביותר. בהתאם, החומרים השונים מהם היו מייצרים את המעקות היו יקרים בשל הצורך לשמור על בטיחות מירבית ועל עמידות לאורך זמן. גם מבין החומרים אשר היו בטוחים דיים, היו כאלה שהיוו אתגר עיצובי בגלל דחיסות החומר והקושי לעצב אותו בהתאם לצרכים. לכן, כיום, האלומיניום נחשב השקעה בטוחה במיוחד, מכיוון שהוא משלב בטיחות וגמישות בעיצוב. עם מעקות האלומיניום של איתן המעקות בע"מ, בטיחות מקבלת דגש מיוחד, אך מבלי לוותר על היופי והעיצוב, בשלל עיצובים ייחודיים המתאפשרים בגלל הגמישות והעמידות של החומר. מעקות האלומיניום של איתן המעקות בע"מ הם שילוב ייחודי של סטייל ופרקטיות, כשהם פוגשים את כל הסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות מבלי לפסוח על האסתטיקה.

לקוחות ממליצים

דברו איתנו

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

משדרגים מרפסות, מייפים טרסות, מושלמים למדרגות

מעקות אלומיניום הם פתרון מצוין עבור מרפסות, טרסות ומדרגות. החומר הייחודי לא מכביד על האסתטיקה של המבנה, מבחוץ או מבפנים. השימוש במעקות אלומיניום רווח במיוחד בפרויקטים אדריכליים בתוך ומחוץ לבתים, דירות ובניינים מסחריים.  השימוש באלומיניום מאפשר למעצבים ליצור מבנים גאומטריים יפהפיים מבלי לוותר על החוזק של המעקה ועל הבטיחות. כך שבעצם, תוכלו לשחק עם העיצוב כראות נפשכם. מעקות אלומיניום יכולים להתאים גם לתקציב מוגבל יותר, כאשר רוצים להנות מהיופי, הקלאסיות והחוזק של המעקה אך לא רוצים שמירב ההשקעה יהיה במעקה. מעקות אלומיניום עושים שימוש בחוזק האלומיניום ובתכונות המיוחדות שהחומר מציע. המשקל הקל של האלומיניום מאפשר התקנה קלילה וזריזה, ומצד שני מדובר בחומר עמיד במיוחד שיעמוד בכל סוגי מזג האוויר ופגעי הטבע.

כל מעקה מעוצב ונחתך באופן ייחודי, ומפוקח על ידי עין הנדסאית. תוכלו לבחור ולעצב כפי שתרצו ולאן שהדמיון שלכם ייקח. המידות נלקחות בצורה מדויקת כדי לוודא שהמעקה מתאים לפרופורציות לאסתטיקה של הבית יחסית למיקום שלו. בגלל החומר המיוחד, המעקות יישארו עמידים, ישמרו על יופיים ויספקו בטיחות לאורך שנים רבות. התחזוקה של מעקות אלומיניום היא פשוטה מאוד, ולמעשה אין צורך לתחזק או לחדש את המעקה לאחר ההתקנה. לאחר שלב העיצוב הייחודי, תהנו מהתקנה מהירה וממוצר מוגמר בבית, בלי לחכות הרבה זמן ובלי כאבי ראש מיותרים.