מחיצות זכוכית

החלטתם לעצב מחדש את הבית? רוצים להפריד בין חללים אבל לא מעוניינים לבנות קירות ולבזבז מקום יקר בבית? איתן המעקות בע"מ מתמחים בליצור עבורכם את הפתרון המושלם להפרדה בין חללים.

מחיצות זכוכית הן מודרניות, ומהוות איזון מושלם בין אווריריות ופרטיות. הן מארגנות חללים מחדש, מאזנות רעשים חיצוניים ויוצרות חדרים מלאי השראה ואלגנטיות. המחיצות מחלקות מחדש את החדר, מבלי לבזבז מקום ומבלי להתפשר על כניסת האור. כאשר אנו מאפשרים לאור טבעי לזרום דרך החלל, אנו מאפשרים משחק עם צללים, צבעים, טקסטורות ואינטראקציות בין אנשים. מחיצות זכוכית, קירות זכוכית ומחיצות זכוכית מתקפלות הן חלק מהאפשרויות הרבות לשחק עם החלל והתאורה בעיצוב הפנים והחוץ, והן אחת מהדרכים הפשוטות ביותר לעדכן את החלל הביתי או המשרדי. לעיתים קרובות הן זולות יותר מבניית קירות, מאפשרות גמישות בגודל ובצורה, ניתנות להזזה ומפחיתות את הצורך בתאורה נוספת. אלה הסיבות בשלן מחיצות זכוכית זוכות לפופולאריות רבה בקרב מעצבים וארכיטקטים ומחליפות את קירות הגבס המסורתיים.

איתן המעקות בע"מ החברה המובילה בענף המעקות בארץ

יוסף, אשקלון

איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

5.0
2018-10-26T11:49:28+00:00
איתן, תודה על השירות הנפלא ועל הליווי הצמוד, אתה בעל מקצוע משכמך ומעלה

מירי, אשדוד

איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי

5.0
2018-11-18T10:34:28+00:00
איתן, תודה על שירות נהדר, חלוקת החדרים במשרד יצאה בדיוק כמו שרציתי
5
2

מחיצות זכוכית לכל מטרה

מחיצות זכוכית למשרדים

 

מחיצות זכוכית לבית

 

מחיצות זכוכית מתקפלות

 

מחיצות זכוכית במשרד

מחיצות זכוכית הן הדרך האהובה ביותר על מעצבים להגדיר מחדש את החלל המשרדי, אשר פוגש לקוחות כל יום ומהווה את הפנים של העסק. הפרדה של חללים בחלל המשרדי על ידי שימוש במחיצות זכוכית, היא לא רק דרך ליצור הווי בין העובדים, להגדיל את קשר העין ולעודד תקשורת ושיחה. מחיצות שקופות יוצרות תנאים אופטימליים לשימוש באור יום. מחקרים מראים כי לאור שמש יש השפעה חיובית משמעותית על תחושתנו הכללית ולכן על היכולת שלנו להיות יעילים. מחיצות זכוכית מעניקות תחושת חופש ומרחב במשרד, אך עדיין מאפשרות תחושת פרטיות ובידוד מרעשים. המשחק עם עובי, צורת וצבע הזכוכית יוצר שלל אפשרויות לביטוי יצירתי. מחיצות הזכוכית מאפשרות יצירת חלל לישיבות אך מונעות את תחושת הבידוד וההפרדה. כך נוצרים חללים משרדיים שהם יותר שיתופיים, מפחיתים את תחושת ההירארכיה ומאפשרים תקשורת מיידית. ניתן למקם אותן בכל מקום בחלל המשרדי, כך שמתאפשרת חלוקה פנימית חדשה בתוך חלל נתון. ההתקנה היא פשוטה ומהירה, בניגוד להתקנת קירות גבס אשר מגבילה את השימוש במשרד לתקופה ארוכה יותר.

מחיצות זכוכית לבית

בבית, השימוש בזכוכית כבר מזמן התפשט מעבר לדלתות, חלונות ומקלחונים. מחיצות הזכוכית משמשות להפרדה אורגנית בין חללים מבלי לוותר על האור הטבעי החודר לבית. כך, למשל, ניתן ליצור הפרדה בין חלל הכניסה לסלון ובין חלל השינה או הסלון ובין חלל העבודה. השימוש בזכוכית יוצא מהקופסא של חשיבה עיצובית סטנדרטית ומאפשר משחק עם העובי, הצורה, הגובה והצבע, וגם עם טקסטורות והדפסים. הזכוכיות עצמן איכותיות, קלות לניקוי ועמידות. הן משתלבות היטב בכל עיצוב ומוסיפות אופי גם לחללים בעיצוב סטנדרטי.  למרות שהן חלק מהעיצוב המודרני החדש, מחיצות הזכוכית יתאימו גם לבתים עתיקים או משופעים בעץ, בשל התחושה האלגנטית שהן יוצרות.

מחיצות זכוכית שומרות על ריחות בישול, עשן ואדים מחוץ לאזורים אחרים בבית. הן מאפשרות פרטיות בתוך חללים ומאזנות רעשים פוטנציאליים, למשל מפינת הטלוויזיה, מבלי להתפשר על אור יום בחללים אלה. הן מגדירות מחדש את החלל בתוך סטודיו או חדר גדול, ויוצרות תחושה מכילה ומפנקת מבלי לוותר על האווריריות, בשונה ממחיצות אחרות. במטבח, הן מאפשרות חלוקה בין אזור האכילה לאזור הבישול, מבלי לוותר על הנראות והאינטראקציה. הן יכולות להיות משולבות עם חומרים אחרים, לעמוד בזכות עצמן או לצאת מבסיס משולב.